Nature Nest (Hemp Eco Systems Latvia)

Sveicināts inovatīvu māju būvniecības kompānijā, kura lepojas, būvējot veselīgas, ilgtspējīgas un energoefektīvas mājas - mēs esam uzņēmums, kas nodarbojas ar māju būvniecību un renovāciju, izmantojot revolucionāru dabīgu būvmateriālu - KAŅEPJU VIELGBETONU "NEST Crete". Droši varam apgalvot, ka esam viens no pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem Eiropā. Mūsu vīzija ir mainīt būvniecības veidu, piedāvājot mājas, kas ir ne tikai skaistas, energoefektīvas un funkcionālas, bet arī veselīgas cilvēkam un videi draudzīgas.

Desmit gadu laikā esam realizējuši projektus ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Dānijā, Vācijā, Beļģijā, Šveicē, Francijā, Portugālē, Austrijā.

Mūsu radītie produkti tiek eksportēti pa visu pasauli: Eiropa, ASV, Taizeme, Austrālija.

Mēs esam pārliecināti, ka mājas, kas izgatavotas no kaņepju vieglbetona, ir nākotnes ceļš uz ilgtermiņa ilgtspēju un labklājību.

Skaties par mums arī šeit

Kaņepju mājas

Ilgtspēja un Energoefektivitāte

Kaņepju vieglbona ražošanā tiek izmantoti atjaunojamie resursi. Tas absotbē CO2, ir videi un cilvēkam draudzīgs materiāls. Viegli uztilizējams un nesatur kaitīgas vielas. Būvējot ēkas no kaņepju vieglbetona NEST Crete, ēkas ir energoefektīvas, viegli sasniedzot A++ ēkas parametrus.

Veselīga Dzīves Vide

Mājā ar kaņepju vieglbetona NEST Crete ir ideāli dzīves apstākļi, jo tajā ir antialerģisks, mitrumu regulējošs mikroklimats un laba gaisa kvalitāte. Piemērota pat alerģiskiem un ar elpceļu slimībām slimojošiem cilvēkiem.

Inovācijas un Dizains

Būvējot ēkas ar kaņepju vieglbetonu NEST Crete, iespējams uzbūvēt gandrīz jebkādas konfigurācijas ēku arī ar liektām vai noapaļotām sienām.

Kas ir kaņepju vieglbetons?

100% dabīgs kompozītmateriāls

Kaņepju vieglbetons "NEST Crete" ir 100% dabīgs bio kompozītmateriāls, kura sastāvā ir kaņepju spaļi, kaļķis ar augstu kalcija saturu un minerālo piedevu "NEST Add". Nesatur ķīmiskas vielas!

Uzlabo mikroklimatu

Šis ilgmūžīgais, energoefektīvais būvmateriāls uzlabo iekštelpu mikroklimatu, regulējot mitrumu, nodrošina antialerģisku vidi.

CO2 negatīvs un viegli utilizējams

Kaņepju vieglbetons "NEST Crete" ir viens no retajiem būvmateriāliem, kurš ir CO2 negatīvs. Tas var absorbēt vairāk kā 300,0 kg/m3 oglekļa, nerada atkritumus būvniecības procesā un ir viegli utilizējams.

Kaņepju betona māja

Kaņepju vieglbetona "NEST Crete" īpašības

100% dabīgs materiāls

Kaņepju vieglbetona "NEST Crete" ražošanā tiek izmantoti tikai dabīgi izejmateriāli. Nesatur cementu!

Ļoti laba skaņas izolācija

Kaņepju vieglbetons "NEST Crete" ir porains materiāls, kas ļoti labi apsorbē skaņu, padarot to par labu skaņas izolātoru.

Ugunsizturīgs

Maisījumā esošais hidratētais kaļķis ir kā dabīgs antipirēns. Nav nepieciešama papildus materiāla aizsardzība. Kaņepju betons NEDEG. Tā uguns reakcijas klase ir - A2 (Bs1,d0).

Ļoti laba tvaika caurlaidība

Kaņepju vieglbetona "NEST Crete" struktūra ir poraina, sastāvā esošais dabīgais hidratētais kaļķis lieliski vada mitrumu. Materiāls ir "elpojošs". Kaņepju vieglbetonu nedrīkst pārklāt ar "neelpojošu" materiālu!

Mitrumu regulējošs

Kaņepju vieglbetons "NEST Crete" ir izturīgs pret mitrumu, tas spēj ātri uzņemt un atbrīvoties no liekā mitruma. Šī īpašība nodrošina telpās lielisku mikroklimatu.

Izturīgs pret puvi, pelējumu un kaitēkļiem

Kaņepju vieglbetonā "NEST Crete" esošais kalcija hidroksīds ar augstu sārmainību neļauj materiālam bojāties un tajā dzīvot grauzējiem, kukaiņiem.

Energoefektīvs | λ = 0,057 (W/mk)

Kaņepju vieglbetonam "NEST Crete" ir teicama siltumnoturība, pateicoties porainībai un “elpošanas” spējām, tas ir arī izcils siltuma regulators. Būvniecības sistēma pieļauj būvēt bezšuvju - monolītas sienas, pārsegumu konstrukciju, jumtu konstrukciju, kā arī izveidot monolītu esošas ēkas siltinājumu, kas padara ēku vēl energoefektīvāku.

Ilgstošs (pārvēršas kaļķakmenī)

Kaņepju vieglbetona "NEST Crete" cietēšana - karbonizācija ir dabīgs process. Sastāvā esošais hidratētais kaļkis saskarsmē ar gaisu, absorbējot CO2 atgriežas savā pirmatnējā stāvoklī – kaļķakmenī. Tādejādi kaņepju vieglbetons kļūst kaļķakmens ciets. Tā mūžs mērāms gadu simtos.

Antilalerģisks

Kaņepju vieglbetons "NEST Crete" ir sārmains materiāls. Sārms neļauj materiālam bojāties, tajā nevairojas baktērijas, tas nav alerģisks. Nesatur VGV. Tas pat ir ieteicams astmātiķiem un alerģiskiem cilvēkiem.

Oglekļa negatīvs – karbonizācijas procesā absorbē CO2

Viens m3 absorbē līdz pat 300 kg CO2. Kaņepju vieglbetonā "NEST Crete" esošais kaļķis cietējot absorbē oglekli. CO2 absorbēšanas process turpinās arī tad, kad materiāls ir nocietējis. Šis process samazina oglekļa koncentrāciju telpās, padarot tās veselīgākas cilvēkam.

Viegls (240 kg/m3)

Kaņepju vieglbetons "NEST Crete" ir viegls materiāls, izžūstot tā tilpummasa ir 240 kg/m3.

Pielietojums

Biežāk uzdotie jautājumi